Category Archives: Fraza dashurie

Edhe pse nuk jemi bashke, ende te dua dhe gjithe do te dua.

Emer qe duhet me shume se vetvetja emer qe e din e c eshte e verteta, qe te bene njemije vjet te jetosh e te bene c do gje ta gezosh! Dashuria!

Nese me do me lere te qete qe ta vertetoj se a te dua me te vertete, e nese kujton se me ke fituar ky eshte nje mendim i yti i gabuar.

Dikur desha dikend, dhe ndoshta do ta dua, por si dikur dikend, asnjehere askend.

Edhe pse nuk jemi bashke, ende te dua dhe gjithe do te dua.

Read more ...

Pse hesht? Hajde te lutem! Te merremi vesh

Selina – Mizore
Nje fjale me pak,
sonte degjoj
Nje puthje me shume,
me zjarr kerkoj
Nje mesazh te shkurter

Read more ...

Parisi naten

Tri shkrepse te ndezura ,

nje nga nje ne erresire…
E para per te pare
fytyren tende,
E dyta per te pare

Read more ...

Me ke humbur tash mori fund gjdo gje per ne,nje deshir ekam shko e kurr mos u kthe

me ke humbur tash mori fund gjdo gje per ne,nje deshir ekam shko e kurr mos u kthe

FLUTUROVE NE PA KTHIM,MJERI UN PER SHPIRTIN TIM,JAM I GJALL POR NUK JETOJ,NDARJA JONE SHUM ME LENDOI.

Read more ...

Dashuria esht si nje roman qe te gjith e lexojn por shum pak e kuptojn

Dashuria eshte nje kopsht me lule nese hyn aty dije se u ngule!!

dashuria intrige jetes
dhe bukurie saj

Read more ...